ΑΠΟΚΡΙΕΣ 2007

ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ       ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ...ΑΠΑΛΛΑΓΗ             ΦΡΑΠΕΛΙΑ                                 ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΜΑΣ

Την Κυριακή 18/02/2007 το σχολείο μας πήρε μέρος στο καρναβάλι του Δήμου Καρπενησίου .
Συμμετείχαμε με δύο άρματα . Το πρώτο είχε θέμα «ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ... ΑΠΑΛΛΑΓΗ » και το δεύτερο «  ΦΡΑΠΕΛΙΑ » .
Αποτέλεσμα της πολύ καλής εμφάνισής μας ήταν η απόσπαση του δεύτερου βραβείου με χρηματικό ποσό 600 € .
Ως δάσκαλος του σχολείου και αρχηγός της προσπάθειας αυτής θα ήθελα να ευχαριστήσω προσωπικά όσους συνέβαλαν
στην πραγματοποίηση του εγχειρήματος αυτού και συγκεκριμένα :

Τη ΔΕΠΑ Καρπενησίου και ιδιαίτερα την πρόεδρο κα Πάζιου Μαρία.

Τον Πρόεδρο του  Δ. Δ. Αγίου Νικολάου Σκαρμούτσο Γιώργο για τη τεχνική υποστήριξη και προσωπική συμμετοχή του.

Το Δ.Σ του Πολιτιστικού Συλλόγου Αγίου Νικολάου  « Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ »

Τους : Τσιούμα Γιάννη και Κρασιά Νίκο για τη συμμετοχή τους και την παραχώρηση των αγροτικών αυτοκινήτων .

Τους : Αλέκο και Γιούλη Μπαλταδούρα  για την προσωπική συμμετοχή τους .

Τους : Δεληγεωργοπούλου Μαρία , Ευθυμίου Δήμητρα , Καρφή Γιάννη και Ντρούζο Αλέκο για την προσφορά υλικού.

Τους : Ντρούζο Γιάννη και Κρασιά Νίκο για την παρουσία τους στην ομάδα.

Τους μαθητές του σχολείου μου:

Ανδρώνη Λένα , Ανδρώνη Χρήστο , Κρασιά Βασίλη , Πρίμπα Χρήστο , Σιταρά Λευτέρη , Σιταρά Ανδρομάχη,  Καρφή Αννίτα,

Καρφή Σπύρο , Καρφή Νίκο και  Σκαρμούτσο Χρήστο.

Τα -εκτός του σχολείου- παιδιά  που συμμετείχαν  στην προσπάθειά μας :

Μπαλταδούρα Χρήστο,   Αγλαΐα Καββαδία , Σκαρμούτσο Μίλτο , Καβρέντζου Ναταλία , Καβρέντζο Αλέξανδρο ,

Πρίμπα Μίλτο , Σκαρμούτσου Βίκυ ,  Καρφή Χρήστο  και Λανταβό Φίλιππο .

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ( ΔΑΣΚΑΛΟΣ )